KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch LINEN-2V 4.25X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch LINEN-2V 4.25X11 Linen Hardback Menu Cover (specify Color) 4 1/4" X 11"
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | LINEN-2V 4.25X11 |
| Manufacturer Part # | LINEN-2V 4.25X11 |
| Size | 4-1/4" X 11" |
| Construction | Vinyl |
| Style | Single |
| Height | 11" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 14 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, LINEN-2V 4.25X11, Linen Hardback Menu Cover (specify color), 4 1/4" X 11", Booklet, 2 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

