KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch MET-3V 4.25X14
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch MET-3V 4.25X14 Brushed Metallic Padded Faux-leather Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | MET-3V 4.25X14 |
| Manufacturer Part # | MET-3V 4.25X14 |
| Construction | Fabric |
| Size | 4-1/4" X 14" |
| Style | Triple Fold |
| Height | 14" |
| Width | 4.25" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, MET-3V 4.25X14, Brushed Metallic padded faux-leather Menu Cover (specify color), 4-1/4" x 14", fold-out, 3 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

