KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch MMB-CH 11X17
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch MMB-CH 11X17 Chesterfield Hardback Ostrich Texture Faux-leather Magnetic Menu Board (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | MMB-CH 11X17 |
| Manufacturer Part # | MMB-CH 11X17 |
| Style | Single |
| Construction | Leather-like |
| Size | 11" X 17" |
| Height | 17" |
| Width | 11" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, MMB-CH 11X17, Chesterfield hardback ostrich texture faux-leather Magnetic Menu Board (specify color), 11" x 17", horizontal hinged magnet holds up to 6 menu pages, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
