KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch MMB-MILAN 4.25X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch MMB-MILAN 4.25X11 Milan Hardback Simulated Woven Vinyl Magnetic Menu Board (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | MMB-MILAN 4.25X11 |
| Manufacturer Part # | MMB-MILAN 4.25X11 |
| Construction | Vinyl |
| Size | 4-1/4" X 11" |
| Height | 11" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 9.25 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, MMB-MILAN 4.25X11, Milan hardback simulated woven vinyl Magnetic Menu Board (specify color), 4 1/4" x 11", horizontal hinged magnet holds up to 6 menu pages, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
