KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch OM-4V 8.5X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch OM-4V 8.5X11 Oakmont Padded Smooth-grained Faux-leather Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | OM-4V 8.5X11 |
| Manufacturer Part # | OM-4V 8.5X11 |
| Style | Booklet |
| Size | 8-1/2" X 11" |
| Construction | Leather-like |
| Height | 11" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, OM-4V 8.5X11, Oakmont padded smooth-grained faux-leather Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 11", booklet, 4 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

