KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch PATINA-3V 5.5X8.5
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch PATINA-3V 5.5X8.5 Patina Hardback Authentic Copper Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | PATINA-3V 5.5X8.5 |
| Manufacturer Part # | PATINA-3V 5.5X8.5 |
| Construction | Copper |
| Style | Fold-out |
| Size | 5-1/2" X 8-1/2" |
| Height | 8.5" |
| Width | 5.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, PATINA-3V 5.5X8.5, Patina hardback authentic copper Menu Cover (specify color), 5-1/2" x 8-1/2", fold-out, (3) view, bonded leather spine and back (specify color), black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
