- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch RATTAN-1V 8.5X14 Rattan Hardback Basket-woven Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | RATTAN-1V 8.5X14 |
| Manufacturer Part # | RATTAN-1V 8.5X14 |
| Construction | Rattan |
| Size | 8-1/2" X 14" |
| Style | Single |
| Height | 14" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, RATTAN-1V 8.5X14, Rattan hardback basket-woven Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 14", single, 1 view, black card with black album style corner tabs to hold menu insert, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

