- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch RIO-3V 5.5X8.5 Rio Hardback Reptilian Pattern Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | RIO-3V 5.5X8.5 |
| Manufacturer Part # | RIO-3V 5.5X8.5 |
| Style | Fold-out |
| Construction | Vinyl |
| Size | 5-1/2" X 8-1/2" |
| Height | 8.5" |
| Width | 5.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, RIO-3V 5.5X8.5, Rio hardback reptilian pattern Menu Cover (specify color), 5-1/2" x 8-1/2", fold-out, 3 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

