- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch SEV-4V 8.5X14 Seville Hardback Antibacterial/antimicrobial Faux-leather Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | SEV-4V 8.5X14 |
| Manufacturer Part # | SEV-4V 8.5X14 |
| Style | Booklet |
| Size | 8-1/2" X 14" |
| Height | 14" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, SEV-4V 8.5X14, Seville hardback antibacterial/antimicrobial faux-leather Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 14", booklet, 4 view, stitched leatherette binding, metal corners (specify color), clear vinyl pockets to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

