KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch SHERWOOD-2V 8.5X14
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch SHERWOOD-2V 8.5X14 Sherwood Hardback Faux-wood Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | SHERWOOD-2V 8.5X14 |
| Manufacturer Part # | SHERWOOD-2V 8.5X14 |
| Construction | Wood-like |
| Size | 8-1/2" X 14" |
| Style | Double Fold |
| Height | 14" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, SHERWOOD-2V 8.5X14, Sherwood hardback faux-wood Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 14", double, 2 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

