- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch TABLEMATOCT-VIENNA 15X11 Vienna Wave-patterned Table Mat (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | TABLEMATOCT-VIENNA 15X11 |
| Manufacturer Part # | TABLEMATOCT-VIENNA 15X11 |
| Long Side / Diameter | 15" |
| Material | Vinyl |
| Shape | Octagon |
| Short Side | 11" |
| Width | 15" |
| Depth | 11" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, TABLEMATOCT-VIENNA 15X11, Vienna wave-patterned Table Mat (specify color), 15" x 11", octagon, rigid hardboard, stitched edges with black non-skid backing, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
