KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch TE-12V 8.5X14-NYLON
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch TE-12V 8.5X14-NYLON Deluxe Sewn Nylon Menu Cover (specify Color) 8-1/2" X 14"
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | TE-12V 8.5X14-NYLON |
| Manufacturer Part # | TE-12V 8.5X14-NYLON |
| Style | Booklet |
| Construction | Vinyl |
| Size | 8-1/2" X 14" |
| Height | 14" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, TE-12V 8.5X14-NYLON, Deluxe Sewn Nylon Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 14", 6 page 12 view booklet, double stitched binding, clear or matte finish vinyl (specify), metal decorative or smooth corners (specify), Made in USA (minimum order 24 each) (Packed By: 24 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
