- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch TEDQ 8.5X11-LEATHERETTE Deluxe Sewn Leatherette Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | TEDQ 8.5X11-LEATHERETTE |
| Manufacturer Part # | TEDQ 8.5X11-LEATHERETTE |
| Style | Triple Fold |
| Size | 8-1/2" X 11" |
| Construction | Vinyl |
| Height | 11" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, TEDQ 8.5X11-LEATHERETTE, Deluxe Sewn Leatherette Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 11", 3 page 6 view foldout, 2 full pages with 1 half page, double stitched binding, clear or matte finish vinyl (specify), metal decorative or smooth corners (specify), Made in USA (minimum order 24 each) (Packed By: 24 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.


