KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch TENT 4X8 BLACK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch TENT 4X8 BLACK Table Tent In Black 4" X 8" Double Sided
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | TENT 4X8 BLACK |
| Manufacturer Part # | TENT 4X8 BLACK |
| Material | Leather-like |
| Size | 4" X 8" |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, TENT 4X8 BLACK, Table Tent in Black, 4" x 8", double sided, hardback, album-style corners, clear sheet protectors included, Made in USA (minimum order 12 each) (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

