KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch TETB 4.25X14-LEATHERETTE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch TETB 4.25X14-LEATHERETTE Deluxe Sewn Leatherette Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | TETB 4.25X14-LEATHERETTE |
| Manufacturer Part # | TETB 4.25X14-LEATHERETTE |
| Construction | Vinyl |
| Style | Booklet |
| Size | 4-1/4" X 14" |
| Height | 14" |
| Width | 4.25" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, TETB 4.25X14-LEATHERETTE, Deluxe Sewn Leatherette Menu Cover (specify color), 4-1/4" x 14", 3 page 6 view booklet, double stitched binding, clear or matte finish vinyl (specify), metal decorative or smooth corners (specify), Made in USA (minimum order 24 each) (Packed By: 24 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
