- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch WOOD-4V 8.5X14 Authentic Wood Menu Cover (specify Color) 8-1/2" X 14" Booklet
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | WOOD-4V 8.5X14 |
| Manufacturer Part # | WOOD-4V 8.5X14 |
| Construction | Wood |
| Size | 8-1/2" X 14" |
| Style | Booklet |
| Height | 14" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, WOOD-4V 8.5X14, Authentic Wood Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 14", booklet, 4 view, wood front panel, bonded tuxedo leather on spine, back, and right corners (specify color), black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

