$154.17
$170.10
Compare Price
You save
$15.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 102480
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 102480 Control Board
Item:
#1142583
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 102480 |
| Manufacturer Part # | 102480 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 102480 Control Board
$154.17
$170.10
You save
$15.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 102480 Robot Coupe

