$3.35
$3.70
Compare Price
You save
$0.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 104070
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 104070 R401 Bolt Cover Grey Med
Item:
#1199774
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 104070 |
| Manufacturer Part # | 104070 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 104070 R401 Bolt Cover Grey Med
$3.35
$3.70
You save
$0.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 104070 R401 Bolt Cover Grey Med

