$7.25
$8.00
Compare Price
You save
$0.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 104098S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 104098S Pin Only For S/s Bowl
Item:
#1139193
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 104098S |
| Manufacturer Part # | 104098S |
| Height | 0.7" |
| Width | 4" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 104098S Pin Only For S/s Bowl
$7.25
$8.00
You save
$0.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 104098S Pin For Stainless Steel 3 Qt. Bowl, Robot Coupe R2n-ultra
