$31.09
$34.30
Compare Price
You save
$3.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 105268
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 105268 Hub Drive
Item:
#1133944
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 105268 |
| Manufacturer Part # | 105268 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 105268 Hub Drive
$31.09
$34.30
You save
$3.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 105268 Color Gray, Material Nylon, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Depth 1 1/4", 32 Mm

