$149.46
$164.90
Compare Price
You save
$15.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 112203
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 112203 Clear Bowl 3qt
Item:
#1139195
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 112203 |
| Manufacturer Part # | 112203 |
| Height | 7" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 112203 Clear Bowl 3qt
$149.46
$164.90
You save
$15.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 112203 Clear 3 Qt. Bowl, Robot Coupe R2n

