$103.32
$114.00
Compare Price
You save
$10.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 117032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 117032 Blade Bottom
Item:
#1137086
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 117032 |
| Manufacturer Part # | 117032 |
| Height | 0.2" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 117032 Blade Bottom
$103.32
$114.00
You save
$10.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 117032 Bottom Ss Knife Blade 2-1/2" Hex 6-1/4" Od, Robot Coupe R6n R6vn R6y

