Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 117657
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 117657 Bowl Cutter W/pin Assy Plastc
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 117657 |
| Manufacturer Part # | 117657 |
| Height | 5.1" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 117657 Plastic Cutter Bowl W/pin Old Style 2 1/2 Quart., Must Use For Model R-100., For Newer Models Robot Coupe R-2 R-2n R-2u, You Can Replace With 3 1/2 Quart Bowl # 32-1740.

