$46.31
$51.10
Compare Price
You save
$4.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 118132S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 118132S Arm Reed Switch Vcm
Item:
#1199880
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 118132S |
| Manufacturer Part # | 118132S |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 118132S Arm Reed Switch Vcm
$46.31
$51.10
You save
$4.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 118132S Arm Reed Switch Vcm
