Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 119186
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 119186 R60 Lid Seal
Item:
#1515751
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 119186 |
| Manufacturer Part # | 119186 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 119186 R60 Lid Seal
