$115.37
$134.00
Compare Price
You save
$18.63
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 27047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 27047 4 Mm X 4 Mm Julienne Disc (r28
Item:
#1145631
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 27047 |
| Manufacturer Part # | 27047 |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 27047 4 Mm X 4 Mm Julienne Disc (r28
$115.37
$134.00
You save
$18.63
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 27047 Julienne Disc 4mm X 4mm, Robot Coupe R100 R2 R301 R401 R402v Cl-30a
