Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Robot Coupe 27599 Disc Julienne 1/16
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 27599 |
| Manufacturer Part # | 27599 |
| Height | 1.45" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 27599 Julienne Disc (2mm X 2mm 5/64"), Fits Old And New Styles, No. R214 On Blade, Robot Coupe R100 R2 R301 R401 R402v Cl-30a
