$550.20
$639.00
Compare Price
You save
$88.80
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 28112
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 28112 Dice Kit 10 X 10
Item:
#1145622
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 28112 |
| Manufacturer Part # | 28112 |
| Height | 3.2" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 28112 Dice Kit 10 X 10
$550.20
$639.00
You save
$88.80
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 28112 Dicing Kit 10 Mm X 10 Mm, Robot Coupe
