$579.16
$639.00
Compare Price
You save
$59.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 28113W 14mm Dicing Kit Slicing Disc & Dice Grid
Item:
#1821519
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 28113W |
| Manufacturer Part # | 28113W |
| Height | 3.15" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 2.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 28113W 14mm Dicing Kit Slicing Disc & Dice Grid
$579.16
$639.00
You save
$59.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 28113W 14mm Dicing Kit Slicing Disc & Dice Grid
