$286.41
$316.00
Compare Price
You save
$29.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 28196W Slicer 6 Cl50
Item:
#1335777
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 28196W |
| Manufacturer Part # | 28196W |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 28196W Slicer 6 Cl50
$286.41
$316.00
You save
$29.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 28196W Slicer 6 Cl50
