Free Shipping
Free Shipping
$1,235.58
$1,346.39
Compare Price
You save
$110.81
(8%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29694
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 29694 Cl52d Lid Assembly
Item:
#1515608
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29694 |
| Manufacturer Part # | 29694 |
| Height | 10" |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Weight | 12.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 29694 Cl52d Lid Assembly
$1,235.58
$1,346.39
You save
$110.81
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29694 Cl52d Lid Assembly
