$81.57
$90.00
Compare Price
You save
$8.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29771
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 29771 2 X 2 Comb Blade
Item:
#1821565
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29771 |
| Manufacturer Part # | 29771 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 29771 2 X 2 Comb Blade
$81.57
$90.00
You save
$8.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29771 2 X 2 Comb Blade
