Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29779
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 29779 Julienne Blade Assembly
Item:
#1821564
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29779 |
| Manufacturer Part # | 29779 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 29779 Julienne Blade Assembly
$42.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29779 Julienne Blade Assembly
