$40.43
$44.60
Compare Price
You save
$4.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 29800 Dicing Blade L92
Item:
#1335581
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29800 |
| Manufacturer Part # | 29800 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 29800 Dicing Blade L92
$40.43
$44.60
You save
$4.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29800 Dicing Blade L92
