$69.16
$76.30
Compare Price
You save
$7.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29881
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 29881 Scraper Arm Assembly
Item:
#1851416
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29881 |
| Manufacturer Part # | 29881 |
| Height | 3.05" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 29881 Scraper Arm Assembly
$69.16
$76.30
You save
$7.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29881 Scraper Arm Assembly
