Free Shipping
Free Shipping
$649.22
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 39208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 39208 Motor Support R2dice
Item:
#1181103
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 39208 |
| Manufacturer Part # | 39208 |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 39208 Motor Support R2dice
$649.22
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 39208 Maroon Motor Support, Robot Coupe Dicer R2 R2 Dicing
