$12.87
$14.20
Compare Price
You save
$1.33
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 39214 Pin Assy Cont. Feed R2dice
Item:
#1328893
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 39214 |
| Manufacturer Part # | 39214 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 39214 Pin Assy Cont. Feed R2dice
$12.87
$14.20
You save
$1.33
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 39214 Continous Feed Pin Assembly, Robot Coupe R2 R2 Dicing
