$46.76
$51.60
Compare Price
You save
$4.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 39487
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 39487 Power Cord
Item:
#1515828
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 39487 |
| Manufacturer Part # | 39487 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 39487 Power Cord
$46.76
$51.60
You save
$4.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 39487 Power Cord
