Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 39509
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 39509 Motor Deflector J100 Ult Ra
Item:
#1840704
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 39509 |
| Manufacturer Part # | 39509 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 39509 Motor Deflector J100 Ult Ra