Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 408017S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 408017S Front/switch Plate 3 Hol E R301u Series D
Item:
#1840616
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 408017S |
| Manufacturer Part # | 408017S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 408017S Front/switch Plate 3 Hol E R301u Series D
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 408017S Front/switch Plate 3 Hol E R301u Series D