Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 503364S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 503364S Contactor 18a Tele.
Item:
#1515950
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 503364S |
| Manufacturer Part # | 503364S |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 503364S Contactor 18a Tele.