$11.69
$12.90
Compare Price
You save
$1.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 507004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 507004 Seal Rob
Item:
#1181104
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 507004 |
| Manufacturer Part # | 507004 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 507004 Seal Rob
$11.69
$12.90
You save
$1.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 507004 Seal, Robot Coupe Cmp 250 Combi Cmp 250 V.v. Cmp 300 V.v., Cmp 350 V.v.

