Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 59142 R45 Bowl Assembly
Item:
#2232540
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59142 |
| Manufacturer Part # | 59142 |
| Height | 16" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Weight | 12.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59142 R45 Bowl Assembly
