Free Shipping
Free Shipping
$2,063.48
$2,065.00
Compare Price
You save
$1.52
(0%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59181
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 59181 R10e Ae Base
Item:
#1515964
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59181 |
| Manufacturer Part # | 59181 |
| Height | 12" |
| Width | 23" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 59181 R10e Ae Base
$2,063.48
$2,065.00
You save
$1.52
(0%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59181 R10e Ae Base