Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 89622
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 89622 Mp600 Screw M4x60
Item:
#1515893
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 89622 |
| Manufacturer Part # | 89622 |
| Height | 1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 89622 Mp600 Screw M4x60