$506.43
$527.00
Compare Price
You save
$20.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe MMP220VV
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe MMP220VV Stick Mixer Mmp190vv
Item:
#1321250
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | MMP220VV |
| Manufacturer Part # | MMP220VV |
| Height | 20.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe MMP220VV Stick Mixer Mmp190vv
$506.43
$527.00
You save
$20.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe MMP220VV Stick Mixer Mmp190vv

