$215.26
$237.50
Compare Price
You save
$22.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe R201A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R201A Food Processor Base Robot Coupe
Item:
#1199770
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R201A |
| Manufacturer Part # | R201A |
| Height | 4.6" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 1.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe R201A Food Processor Base Robot Coupe
$215.26
$237.50
You save
$22.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R201A Food Processor Base Robot Coupe
