Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Robot Coupe R210 Disc Slicing 2mm 1/16
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R210 |
| Manufacturer Part # | R210 |
| Height | 1.45" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R210 Slicing Disc (2mm 5/64"), Fits Old And New Styles, No. R210 Stamped On Blade, Robot Coupe R100 R2 R300 R301u R302 Cl-30
