$17.49
$19.30
Compare Price
You save
$1.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe R238
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R238 Seal Motor Support
Item:
#1181803
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R238 |
| Manufacturer Part # | R238 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe R238 Seal Motor Support
$17.49
$19.30
You save
$1.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R238 Motor Support Seal, Robot Coupe R-2
