$34.30
$37.85
Compare Price
You save
$3.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe R286
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R286 8amp Breaker (r2ann)
Item:
#1516021
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R286 |
| Manufacturer Part # | R286 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe R286 8amp Breaker (r2ann)
$34.30
$37.85
You save
$3.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R286 8amp Breaker (r2ann)
